Фігурист Дмитро Алієв: біографія і особисте життя

Вік: 18 років

Місце народження: місто Ухта Росія

Діяльність: фігурист

Сімейний стан: не одружений

Уродженець Ухти, катаються на люду місцевого спортивного комплексу Дмитро Алієв, чия національність цікавить прихильників фігурного катання, з’явився на змаганнях за звання чемпіона серед юніорів в 2014 році, забираючи перемоги у більш досвідчених супротивників. Його кар’єра в фігурному катанні на льоду почалася з срібла і золота, а неймовірне майстерність викликала захоплення у членів журі. Граціозний, неповторний і впевнений у собі фігурист стрімко йшов до перемоги. У 2018 він заслужено отримав звання срібного призера на Чемпіонаті Європи.

DMITRI ALIEV / ДМИТРО АЛІЄВ 2018 FS — EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

Початок кар’єри

Народжений 1 червня 1999 року в сніжному місті Ухта, республіка Комі на території РФ, фігурист з раннього дитинства став на ковзани. Дмитро Алієв почав кататися на льоду з шести років під пильним оком свого батька. Саме Сергій Алієв, який обіймає посаду директора ДЮСШ №1 став першим тренером свого сина.

Чоловік прищеплював жителям Ухти і їх дітям любов до спорту, закликаючи їх відвідувати свою школу і активно брати участь в світі спорту. Тому не дивно, що всі ці роки сини директора також займалися в секціях, щоб підтримати батька.

Фігурист Дмитро Алієв

Бажання завоювати світове визнання і створити гучне ім’я, фігурист Дмитро Алієв, чия національність цікавить громадськість, вже на початку 2013 переїхав у Санкт-Петербург. Вибір між другою і першою столицею РФ він зробив свідомо. Адже саме в туманному місті на Неві жив новий тренер спортсмена Євген Руковицын. Але спочатку юнак приїхав на огляд до всесвітньо відомого Олексія Мішина, вырастившему не одне покоління чемпіонів.

Цікаво: Хокеїст Ерік Лемарк: біографія

Поїздка на популярний фестиваль «Зимова Ыбица» стала для Дмитра Алієва стартом. Адже саме там він познайомився з Максимом Марининым, який порекомендував йому відправитися в Санкт-Петербург і допоміг йому зустрітися з Мішиним.

Хоч відомий вчитель не взяв юного фігуриста під своє крило з-за щільного графіка, в якому не було вікон, він дав Алієву цінні рекомендації. Слідуючи повчанням великого метра у фігурному катанні, Дмитро досяг неймовірних результатів зі своїм постійним тренером.

Сезон 2014-2015, став точкою відліку в кар’єрі початківця фігуриста приніс йому і запам’ятовуються перші перемоги. У змаганнях юніорів з одиночного катання Дмитро посів третє місце в Гран-Прі Японії і Словенії. Неймовірне досягнення для стартував у боротьбі Дмитра викликало гордість батька і тренера-початківця спортсмена. Адже Алієв-молодший не тільки взяв участь у фестивалях, але й привіз бронзові медалі.

Дмитро Алієв на виступі

З цього моменту, відчула смак перемоги фігурист Дмитро Алієв, чия національність викликала суперечки серед шанувальників фігурного катання, усвідомив, наскільки важливий і цікавий для нього спорт. Тепер він захотів не просто виступати на льоду, але і поставив перед собою завдання завоювати золото. Після тривалих і виснажливих тренувань з хореографами і фігуристом Євгенієм Руковицыным, отнимавшие весь вільний час юніора, він показав відмінні результати в наступних змаганнях за отримання Грін-Прі.

Досягнення

Європейський юнацький Олімпійський фестиваль приніс фігуриста Дмитру Алієву, чия національність цікавить громадськість, славу і визнання. З змагань спортсмен повернувся з міддю, яку отримав з-за допущених помилок. Під час катання на льоду Дмитро Алієв був за два кроки від перемоги, але справедливі журі віддали першість іншому фігуриста. У змаганнях за Першість РФ серед юніорів фігурист зайняв також третє місце.

В Австрійському місті Грац Алієв показав своє чудове майстерність на турнірі «Icechallenge». Професійна точність в рухах і впевнена грація одиночного танцю принесли фігуриста золото. Ще одне перше місце фігурист Дмитро Алієв, національність якого цікавить прихильників фігурного катання на льоду, завоював на фестивалі «Volvo Open Cup», показавши відмінні результати для юніора вперше вийшов на лід у цьому сезоні.

Фігурист отримав Гран-прі

Такий чудовий старт і приголомшливі результати викликали буду позитивних емоцій у шанувальників. Дмитро Алієв своєю майстерністю придбав фанатів, які щиро сподівалися на його гучні перемоги в наступних сезонах. І фігурист їх не підвів.

Сезон 2015-2016 ознаменувався для фігуриста третім місцем у боротьбі за Кубок Ніцци і золотом в Юнацьких Олімпійських іграх при командному катанні, а також міддю в одиночному. Прийнявши участь у змаганнях за Гран-Прі в Латвії та Австралії, Дмитро Алієв зайняв перші місця, повернувшись додому з золотом. У Чемпіонаті за Першість РФ також зайняв перше місце.

У боротьбі за кубок Талліна на фестивалі фігурного катання в Челенджери Алієв зайняв срібний п’єдестал з-за допущених помилок. З-за цього у фіналі Гран-Прі також отримав срібло. А в Чемпіонаті Росії і Чемпіонаті світу він вийшов на шосте місце, значно поліпшивши результати порівняно з минулим роком.

Даний час

Сезон 2016-2017 Дмитро Алієв відкатав, як фігурист, який вміє враховувати свої помилки і працювати над ними, а його національність і батьки, які виростили справжнього чемпіона, стали найбільш обговорюваними особистостями серед шанувальників. У змаганнях Челенджери за Кубок Варшави спортсмен здобув срібло. Відмінні результати були показані фігуристом і за час Чемпіонату світу серед юніорів, що принесла йому друге місце. Таке неймовірне досягнення принесло Дмитру Сергійовичу всесвітню славу і популярність.

Дмитро Алієв і його тренер Євген Руковицын

У щорічному фестивалі за отримання Гран-Прі серед юніорів Дмитро Алієв втратив першість і значно здав в позиціях, зайнявши бронзовий п’єдестал. Але в змаганнях за Гран-Прі в Чехії показав, що вміє враховувати допущені помилки, зірвавши золото.

У фінальному міжнародному змаганні Дмитро Алієв зайняв перше місце, отримавши винагороду 6 тисяч в іноземній валюті. Також фігурист завоював Першість РФ серед юніорів, підтвердивши звання минулого року. Значно поліпшив результати в Чемпіонаті Росії, піднявшись ще на 1 сходинку.

Сезон 2017-2018 ознаменувався для фігуриста Дмитра Алієва виходом на лід світового рівня. У Чемпіонаті Європи у боротьбі за звання кращого фігуриста він зайняв друге місце серед одиночників, отримавши срібло.

Прийнявши участь у значимому для будь-якого фігуриста змаганні за Гран-Прі «NHK Trophy», зайняв восьму позицію. І отримав шосте місце в боротьбі за кубок Росії, залишившись за 5 кроків до перемоги.

Фігурист Алієв на льоду

А ось на Чемпіонаті Росії Дмитро Алієв показав, що ретельно підготувався до нового сезону, повернувшись додому із бронзовою медаллю. Шанувальники молодого фігуриста, активно стежать за стрімким просуванням спортсмена з Комі, ведуть запеклі суперечки щодо наступного сезону. Адже фігурист може зайняти в ньому якщо не перше, то друге місце.

Втративши кубок Талліна в сезоні 2015-2016, Дмитро Алієв повернувся за ним у новому сезоні і забрав додому. Таке неймовірне досягнення вразило не тільки прихильників, але й журі, які вважали виступ фігуриста ідеальним.

На даний момент Дмитро Алієв довів, що йому ще є над чим працювати і він не упустить шансу здобути нові перемоги тільки в сезоні, що почався. Фігурист з династії лижників, завойовували перші місця на світовій арені, зростає істинним чемпіоном.

Фігурист Дмитро Алієв: Переїхавши в Петербург, я почав писати вірші